Про нас 2018-03-15T14:52:47+00:00

– це компанія, яка постачає високоякісні захисні покриття провідних світових виробників і надає повний технічний супровід процесу нанесення покриттів, включаючи інженерно-технічні консультациії і інспектування якості нанесення.

ДОСВІД ТА ПРОФЕСІОНАЛІЗМ

З самого початку своєї діяльності наша компанія зарекомендувала себе як висококваліфікований, надійний партнер, і вже більше 10 років ми успішно зберігаємо високий рівень якості послуг, що надаються. За роки роботи виконано сервіс з доставки захисних матеріалів з інспекцією якості нанесення більш ніж на 1500 морських і річкових суден, а так само на промислові об’єкти.

Крім того, щоб максимально задовольнити будь-які запити наших як постійних, так і потенційних клієнтів і запропонувати їм оптимальне поєднання ціни та якості, ми завжди відповідально ставимося до вибору постачальника захисних покриттів.

НАШ СЕРВІС

– ВИБІР СИСТЕМИ ЗАХИСТУ

Грунтуючись на своєму багаторічному досвіді і аналізуючи вимоги Замовника, ми підбираємо оптимальну систему захисту покриттів, яка не тільки відповідає всім вимогам стандарту ISO12944-5: 2007, але і враховує тип поверхні, що фарбується, спосіб і ступінь її підготовки, корозійну середу і необхідний термін експлуатації.

Наші матеріали використовуються для захисту від пошкоджень і руйнувань сталевих і бетонних поверхонь, занурених у воду або в грунт, витримують екстремальні умови нанесення як при високих температурах, так і при температурах до мінус 18 ° С, а також інші складні умови нанесення і експлуатації.

– ПОСТАВКА ЛАКОФАРБОВИХ МАТЕРІАЛІВ ТА КОНТРОЛЬ НАНЕСЕННЯ

Україна, США, Китай, Туреччина, Бразилія, Суецький канал, Південна Корея, Південна Африка, Екваторіальна Гвінея, Іспанія, Болгарія, Румунія, Польща, Латвія, Литва, Естонія, Білорусь – ось географія наших поставок і сервісу.

Ми повністю забезпечуємо доставку матеріалів на Ваш об’єкт, а наші сертифіковані FROSIO інспектора далі виконують контроль якості підготовки поверхні, дотримання технології нанесення матеріалів і беруть участь в пред’явленні роботи контролюючим та сертифікаційних організаціям.

ЧОМУ САМЕ МИ?

З нами Ви забудете про громіздкою і трудомісткою схемою роботи зі складання специфікацій, що вимагає пошуку баз даних, десятків описів різних типів матеріалів, їхньої сумісності, інтервалів перекриття  i  т.д.

Наші фахівці оперативно підготують всю необхідну технічну документацію. Деталі обговоримо під час особистої зустрічі. Ми запропонуємо Вам всі можливі варіанти вирішення завдань, проконсультуємо з усіх питань. Перебуваючи в своєму офісі, Ви будете інформовані про всі етапи виконуваних робіт завдяки чіткій системі інформування та звітності.

Переконавшись на практиці в перевагах нашого комплексного підходу, Вам не захочеться повертатися до колишньої схеми роботи.

І ПРО ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми розуміємо, що наш сервіс допомагає зберігати не тільки вантажі, що перевозяться, покриття, що ми поставляємо, забезпечують ідеальний зовнішній вигляд і довговічність служби поверхонь, механізмів, створює безпечні умови роботи, зберігає здоров’я і життя людей, а значить, забезпечує спокій і процвітання наших клієнтів.